Služby

Masáže

Nabídka služeb

Obnova těla

Diagnostika těla, např.objevení slabých svalů, bolestivých míst, degenerace chrupavek apod. Pojmenování příčin vzniku bloků na jednotlivých částech těla. Doporučení, jak se v budoucnu vyhnout zdravotním problémům a předcházet tak bolestem. Obnova těla zahrnuje rozmasírování diagnostikovaných partií.

VíceVíce

Relaxace

Relaxační povrchová uvolňovací masáž s hudbou a vonnými oleji. Cílem této masáže je uvolnění těla i mysli, zbavit se stresu všedních dnů.

VíceVíce

Akupresura

Známá akupresurní metoda, která působením tlakem na dané body odblokuje problémy jak s pohybovým ústrojím, tak s vnitřními orgány.

VíceVíce

Hloubková masáž

Jedná se o masáž do hlubších vrstev svalových vláken s efektivním výsledkem masáže.

VíceVíce

Lávové kameny

Nahřáté lávové kameny uvolní svalové partie na celém těle. Mají pozitívní vliv na centrální nervový systém.

VíceVíce

Autotrakční lehátko

Překlápěcí a velmi populární nástroj k obnově meziobratlových plotének. Překlápění pacienta postupně v různých úhlech, (s fixací nohou), dochází k celkovému uvolnění páteře díky změně polohy těla.

VíceVíce

Sport

Pro aktivní sportovce na rychlé uvolnění spasmu a odvod kyseliny mléčné ze svalů, jde hlavně o techniku tepání a chvění.

VíceVíce

Masáž nohou

Lymfatická masáž je detoxikační masáž, která podporuje pohyb lymfy v těle.

Tím napomáhá nejen jejímu čištění od toxických látek, ale i zvýšení imunity nebo odstraňování celulitidy (pomerančová kůže). Velký vliv má i na psychiku – zlepšuje náladu a předchází depresi. Lymfa sama o sobě nemá žádnou „pumpu“ jako má krev. Je tedy závislá na pohybu svalů. Proto je hned po sportu a cvičení masáž ideálním pomocníkem.

VíceVíce

Ceník

Masáž 20 min. 
600,- Kč
Masáž 50 min.
900,- Kč
Masáž 110 min.
Objednávky pouze telefonicky
1500,- Kč

Zeptejte se na cokoliv nebo se objednejte na konzultaci