O mně

Masérskou praxi jsem započal budovat v roce 2012. Postupem času se z vedlejší činnosti při zaměstnání stala práce na plný úvazek. Vše se začalo odvíjet již v roce 1996, kdy jsem absolvoval kurz u vynikající PaeDr. Ježkové v Ústi nad Labem, následoval kurz ajurvédy a základní kurz aromaterapie opět u výborného učitele pana Karla Hádka. Nicméně od tohoto okamžiku život sám ukázal jinou cestu, a to cestu instruktora fitness na krásných 10 let.

Bylo to období sbírání zkušenosti v oboru, kde človek, pokud má vůli a píli, dokáže změnit svoji tělesnou schránku k nepoznání. V této době jsem absolvoval kurz instruktora fitness u odborníka na slovo vzatého, PaeDr. Tlapáka, jehož vzácné zkušenosti přenáším i do masérské praxe. Na tělo pohlížím jako na celek, kde všechno souvisí se vším. Specializuji se na pohybové ustrojí a bolesti v zádech. Mám radost z každého člověka, kterému mohu pomoci.

Speciální nabídka

Využijte speciální cenově zvýhodněné nabídky masáže 110 minut za 1500 Kč. Můžete si masáž sestavit na míru ze všech nabízených služeb.
0
Spokojených klientů
0
typů masáží a služeb